Skip to main content

Olympic Games

Shotokan Karate

To tradycja i zasady wraz z nowoczesnym oraz rozwojowym podejściem do treningu. Zajęcia karate w Highlander Combat Academy łączą w sobie wszelkie dobro wynikające ze źródeł sztuki walki oraz współczesnego sportu i rywalizacji – co daje możliwość na rozwój wszelkich właściwości psychicznych i fizycznych każdego adepta.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci od lat 4, młodzieży i dorosłych. W naszym klubie dla każdego jest miejsce.

Młode Tygrysy uczą się dyscypliny i zdrowej rywalizacji. Na zajęciach wzmacniamy kondycję fizyczną i uczymy się radzić sobie w trudnych sytuacjach, co sprawi, że w przyszłości dzieciaki z większą pewnością siebie wkroczą w dorosłe życie. Organizujemy zawody, na których Tygrysy sprawdzają swoje umiejętności. Wyjeżdżamy na obozy sportowe, które dla dzieci stają się niezapomnianą przygodą. Zajęcia prowadzi doświadczony trener sztuk i sportów walki, czterokrotny Mistrz Świata, dwukrotny Mistrz Europy, multimedalista imprez o randze międzynarodowej, jak i krajowej. Zdobywca pasa federacji KSW Maciej Highlander Górski.

Kickboxing

Jest dynamiczną formą rywalizacji sportowej łączącą w sobie techniki pochodzące z daleko wschodu – wszelkiego rodzaju kopnięcia z technikami współczesnego pięściarstwa rozbudowanego o techniki typu backfist. Kickboxing jest też sportem rozwijającym w sposób holistyczny umiejętności fizyczne takie jak: szybkość, siła, gibkość, wytrzymałość, poczucie rytmu i koordynację.

Jeśli lubisz dynamiczny sport i wyzwania te zajęcia są dla Ciebie! Zajęcia prowadzone przez doświadczonych trenerów, zawodników walk zawodowych – posiadających tytuły mistrzowskie także w innych sztukach walki.

KALENDARZ
GALERIA

Co robimy

Jesteśmy Stowarzyszeniem sportowo-szkoleniowym działającym na wielu płaszczyznach: